KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12988526
*
nr 1298 8526
Oljemålning
Kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död", Signerad Sjöberg. Olja på duk, 90x123 cm
Kondition: skadad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 december 2019
kl 19:47:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/12 19:32:39
1
350 kr
16/12 19:38:08
2
500 kr
16/12 19:39:32
1
500 kr
16/12 19:39:32
2
500 kr (Budbetjänt)
16/12 19:39:53
1
600 kr
16/12 19:42:56
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nils forsberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1298 8526
Oljemålning
Kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död", Signerad Sjöberg. Olja på duk, 90x123 cm
Kondition: skadad
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 december 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/12 19:32:39 | 1 | 350 kr |
| 16/12 19:38:08 | 2 | 500 kr |
| 16/12 19:39:32 | 1 | 500 kr |
| 16/12 19:39:32 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 16/12 19:39:53 | 1 | 600 kr |
| 16/12 19:42:56 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nils forsberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42



